#

O kancelarii

Specjaliści od problemów!

Adwokat, Radca Prawny, Radca specjalizujący się w prawie administracyjnym oraz Rzeczoznawca Samochodowy – specjaliści zajmują się sprawami obsługiwanymi przez Kancelarię.

adwokat, radca prawny

Adw. Barbara Szubert – założycielka kancelarii adwokackiej. Pani Mecenas jest absolwentką Prawa, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację adwokacką w Poznaniu, a po zdanym egzaminie adwokackim została wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Adw. Barbara Szubert posiada wieloletnie doświadczenie pracy w kancelarii adwokackiej. Stąd jej kancelaria adwokacka zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym, prowadzeniem spraw na etapie przedsądowym, jak i zastępstwem procesowym Klientów przed Sądami w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych.

Kancelaria adwokacka adwokat Barbary Szubert świadczy usługi prawne na rzecz osób indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców.
Adwokat Barbara Szubert w 2010 roku ukończyła specjalistyczne szkolenie dla mediatorów.
Pani Mecenas biegle włada językiem angielskim, a w 2008 roku zdała egzamin z prawniczego języka angielskiego „Toles”.

 

adwokat, radca prawny

Dr r.pr. Anna Urbańska-Łukaszewicz – Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską i zdała egzamin radcowski. Ponadto jest adiunktem w Instytucie Nauk Prawnych PAN w Centrum Prawa Rodzinnego i Praw Dziecka. Doświadczenie zdobyła pracując w kancelariach, praktykując w sądach, czy Studenckiej Poradni Prawnej. Zdała egzamin z języka angielskiego TOLES Higher. W 2015 r. uzyskała stopień doktora nauk prawych.